İADE VE DEĞİŞİM

iamsupergirrl.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da renk, beden ve aynı ürün ile değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir iamsupergirrl Müşterisi olarak, www.iamsupergirrl.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemleriniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. www.iamsupergirrl.com – Mesafeli Satış Sözleşmesi). 

  • İade etmek ya da değişim yapmak istediğiniz ürünleri sadece Yurtiçi Kargo ile müşterilerimize özel iamsupergirrl İade Kodu aracılığı ile adres vermeden ücetsiz olarak gönderebilirsiniz.

İşbirliği yaptığımız diğer firmalardan iamsupergirrl ürünlerini almanız durumunda, ilgili firmanın iade ve değişim koşulları uygulanır. İade süresinin sona ermesinden sonra, ürünün bir kusuru bulunuyorsa, garanti süresince, haklarınız devam eder. Lütfen işbirliği yaptığımız diğer firmaların farklı iade ve değişim süreçleri olduğunu unutmayın. Talepleriniz için ilgili firmalar ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

İADE DEĞİŞİM DEDİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 

iamsupergirrl satış sonrası tüm ürünlerinin arkasındadır. Fakat müşterilerimizin alttaki hususlarda yardımcı olması olası problemleri önlemektedir. ..

 

  • Satın aldığınız ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade veya değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, iamsupergirrl 14 günlük cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı (ürünün olağan kullanımı) dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

  • Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan faturalarda iade ve değişim taleplerinde; ilgili şirketin iade ve değişim yapılacak ürünler için iamsupergirrl adına iade faturası düzenlemesi gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekilde orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

  • İade edeceğiniz ürünlere ait hediye olarak verilen promosyonlu ürünler varsa bu ürünlerin de aynı anda iadesinin yapılması gerekmektedir.

  • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; iç giyim, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.